Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Szczytniki - Oferty sprzedaży domów

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

409 000 zł81 m² 5 054,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:252 m²

Malowniczo położone osiedle blisko Poznania w Szczytnikach. Mieszkanie z garażem w bryle i działką 250 m2 Inwestycja obejmuje budowę 24 mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

519 000 zł108 m² 4 810,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Osiedle znajduje się 15 km od Poznania, w miejscowości Szczytniki. Dom: - 4 pokoje, - 107.9 m2 - garaż / miejsce postojowe - ogród Okolica: - szkoły, - przychodnia lekarska, - ośrodek jeździecki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

509 000 zł107 m² 4 761,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Osiedle znajduje się 15 km od Poznania, w miejscowości Szczytniki. Dom: - 4 pokoje, - 106,90 m2, - garaż / miejsce postojowe - ogród Okolica: - szkoły, - przychodnia lekarska, - ośrodek jeździecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

579 000 zł145 m² 3 985,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:124 m²

Mieszkanie 6-pokojowe o powierzchni 145,27 m2, osiedle umiejscowione 15 km od Poznania, w miejscowości Szczytniki Okolica: szkoły przystanek autobusowy, z którego można dojechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

329 000 zł61 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:118 m²

Witam serdecznie, nazywam się i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Współpraca ze mną to gwarancja bezpiecznej transakcji, za którą nie pobieram prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytniki

Szczytniki,zachodniopomorskie

370 000 zł94 m² 3 936,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom o powierzchni 94 m2, trzy pokoje kuchnia, łazienka i osobno kotłownia. Ogrzewanie piec co z możliwością grzania wody elektrycznie (np. latem). Możliwość adaptacji strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

260 000 zł75 m² 3 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Uwaga! Polecamy dom wolno stojący - parterowy 75 mkw lub 90 mkw Możesz mieć taki dom za jedyne 260.000 zł brutto w stanie deweloperskim. Musisz tylko mieć swoją działkę, a my wykonamy taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczytniki,wielkopolskie

509 000 zł107 m² 4 751,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! pomoc W uzyskaniu kredytu! dom Z garażem! 107,12m2! osiedlowe przedzszkole! osiedlowy sklep I usługi! ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

489 000 zł109 m² 4 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kujący nie płaci prowizji! Nieruchomość położona w Szczytnikach jest to wieś w Gminie Kórnik, położona przy samej granicy miasta Poznania! Świetna lokalizacja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

489 000 zł109 m² 4 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

399 000 zł81 m² 4 901,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:207 m²

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,41m2 zlokalizowane na nowopowstałym osiedlu w Szczytnikach. W ramach tego etapu w ofercie mamy 24 mieszkania w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

419 000 zł81 m² 5 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:254 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

499 000 zł110 m² 4 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

389 000 zł86 m² 4 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Szczytniki,wielkopolskie

509 000 zł108 m² 4 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sowia

Szczytniki,wielkopolskie

579 000 zł110 m² 5 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Kupujący jest zwolniony Z podatku od czynności cywilno-prawnych (podatek pcc) oraz nie płaci prowizji - Oferta bezpośrednio od dewelopera. Z nami oszczędzasz realnie! - 15% zniżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sowia

Szczytniki,wielkopolskie

579 000 zł108 m² 5 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

528 000 zł116 m² 4 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Ostatnie lokal!nowa inwestycja! Piękna lokalizacja z asfaltowym dojazdem, blisko lasu .Pracujemy normalnie, zapraszamy na prezentacje przy zachowaniu środków ostrożności! Dom w budowie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

528 000 zł109 m² 4 844,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kupujący jest zwolniony Z podatku od czynności cywilno-prawnych (podatek pcc) oraz nie płaci prowizji - Oferta bezpośrednio od dewelopera. Połowa nowo wybudowanego bliźniaka o pow użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

528 000 zł110 m² 4 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kupujący jest zwolniony Z podatku od czynności cywilno-prawnych (podatek pcc) oraz nie płaci prowizji - Oferta bezpośrednio od dewelopera. Grupa mur-bet Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

528 000 zł109 m² 4 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

528 000 zł110 m² 4 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

528 000 zł110 m² 4 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

452 000 zł100 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

528 000 zł110 m² 4 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

452 000 zł100 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

528 000 zł110 m² 4 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

528 000 zł108 m² 4 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 900 m²

Gospodarstwo rolne- gmina szczytniki gospodarstwo rolne o pow. 2,39ha, zabudowane murowanym budynkiem mieszkalnym o pow. ok. 90m2. Dom częściowo podpiwniczony. Na dachu blacha cynkowana. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

438 000 zł125 m² 3 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Biuro sprzedaży domów Salon Nieruchomości Benefit Brokers. Brak jakichkolwiek opłat - obsługa jest całkowicie bezprowizyjna! wygodny dom W dobrej cenie. Oferta dotyczy domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

419 000 zł105 m² 4 275,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz obejrzenia domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w podpoznańskiej miejscowości Szczytniki. Bezpośrednio od dewelopera -bez prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

418 000 zł112 m² 3 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

(bt) Dom w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości i podatku od czynności cywilnoprawnych. Polecam sprzedaż domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowy dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2011roku, całkowicie podpiwniczony o pow. użytkowej 120m2. Budynek murowany, ocieplony wełną mineralną. Wewnątrz pustak `porotherm`,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

418 000 zł116 m² 3 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Szytnikach o powierzchni 116 m2. Budynek w stanie deweloperskim będzie oddany do użytku IV kwartale 2019 roku. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

679 000 zł156 m² 4 352,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Proponuję i zachęcam do nabycia domu jednorodzinnego wolnostojącego na urządzonej działce o regularnym kształcie prostokąta 29/26 metrów (pow. 754m2), położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

379 000 zł107 m² 3 550,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy dom do sprzedania, w zabudowie bliźniaczej w Szczytnikach Szczytniki to szybko rozwijająca się miejscowość z rewelacyjnym dojazdem do Poznania (15 minut) czy Kórnika zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

379 000 zł107 m² 3 542,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta idealna dla Ciebie! Bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji! Żadnych kosztów ukrytych! Polowa domu w Szczytnikach w bezpośredniej bliskości terenów zielonych. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytniki

Szczytniki,małopolskie

550 000 zł290 m² 1 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Dom do zamieszkania na widokowym wzgórzu w okolicach Proszowic. Oferujemy do zamieszkania jednorodzinny budynek mieszkalny wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szyszkowa

Szczytniki,wielkopolskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom jednorodzinny 250 m2 , działka 1300 m2 w Szczytnikach k/ Poznania Jeśli oczekujesz szybkiego dojazdu do miasta oraz relaksu i kontaktu z naturą na co dzień, ten dom jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

679 000 zł140 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:751 m²

Przedmiotem sprzedaży urokliwy i wykończony wysokim standarcie dom w miejscowości Szczytniki koło Poznania. Dom o powierzchni 140 m2 wybudowany w 2007 roku systemem tradycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

315 000 zł100 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - Kolejny etap inwestycji! rynek pierwotny Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku pcc. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 100 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij